Голова Закарпатської ОДА провів виїзний прийом громадян на Іршавщині

Голова Закарпатської ОДА провів виїзний прийом громадян на Іршавщині

Найбільше іршавчани зверталися по матеріальну допомогу, а також шукали сприяння у вирішенні майнових та земельних проблем.

Іршавчанинові, мешканцю села Луково, жителю села Білки та іншим інвалідам необхідні кошти на лікування. А мешканка села Осій, мати двох неповнолітніх дітей, звернулася по матеріальну допомогу на лікування чоловіка, ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС. Голова облдержадміністрації допоміг.

На прийом до керівника краю прийшли і сільські голови. Так, сільський голова Лукова просив виділити кошти на будівництво дамби на р. Боржава та продовжити фінансування будівництва загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня. Роботи на спорудженні цієї школи ведуться, і кошти на цей рік теж заплановані.

Споруджують нову школу І-ІІ ступенів і в селі В. Раковець. Наразі робіт тут вже зроблено десь на 75 відсотків. З районного бюджету виділять гроші на приміщення під їдальню. Необхідні кошти на завершення корпусу для початкових класів.

До слова, на Іршавщині минулого і цього року споруджується і ремонтується чи не найбільше в області шкіл. Зараз керівництву району необхідно визначитись із пріоритетними об’єктами, щоб не розпилювати кошти.

Того дня до голови облдержадміністрації звернулася і пенсіонерка, жителька села Ільниця, про повернення вкладених заощаджень з колишнього банку «Україна». Ще одна мешканка цього ж села просила посприяти у її працевлаштуванні. Мешканець с. Сільце, пенсіонер, учасник бойових дій в Афганістані, звернувся із проханням посприяти у виділенні йому житла.

З усіх питань Олег Гаваші дав конкретні доручення відповідним службам та відомствам.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/18056-Holova-Zakarpatskoi-ODA-proviv-vyiznyi-pryiom-hromadian-na-Irshavshchyni”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя