Епіфаній розповів, що його ще замолоду відвернуло від РПЦ


Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній не став робити духовну кар’єру у російському православ’ї, тому що там не підтримали його духовних прагнень

Про це він розповів у неділю, 12 травня 2019 року, в ефірі авторської програми Миколи Княжицького на телеканалі Еспресо.TV. Об этом сообщает patelnya.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Я відвідував храм, який належить РПЦ. Бо іншого в той час у селі не було. Це був десь 1992-93-й рік, коли ще не кожен розумів, чи це російська церква, чи українська. Коли я звернувся до священика, він навіть не благословив мене на вступ до семінарії. І тоді я знайшов людей, які порекомендували мені вступати до Київської духовної семінарії у складі Української православної церкви Київського патріархату. Напевне, так Господь вів мене від самого початку, що навіть відвідуючи храм РПЦ я був покликаний і спрямований Богом саме до незалежної Української православної церкви і є її вихованцем. Вихованцем Української православної церкви Київського патріархату, яка разом з Українською автокефальною церквою виконала свою історичну місію виконали свою історичну роль і стали предтечами єдиної помісної Православної церкви України", — зазначив він.

Читайте також: Предстоятель ПЦУ Епіфаній: Найперше мусимо зберегти свою незалежність

Вже після навчання й захисту дисертації Епіфаній, за його словами, "прийняв рішення щодо чернечого постригу".

Повна версія розмови ТУТ.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/12/epifaniy_rozpoviv_scho_yogo_sche_zamolodu_vidvernulo_vid_rpc”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя