У «Слузі народу» підготували проєкт про легалізацію медичної марихуани


Партія «Слуга народу» розробила законопроєкт про легалізацію медичної марихуани. Протягом найближчих місяців він може бути внесений до Верховної Ради.

Про це розповіла депутатка від фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук, повідомля УНІАН.

За її словами, багато парламентарів готові підтримати ініціативу. «Колеги з фракції обіцяли зареєструвати законопроєкт, який регламентуватиме легалізацію медичної марихуани», – пояснила Кравчук.

«Це не повне узаконення. Дискусія давно ведеться в суспільстві. Знаю, що багато депутатів готові підтримати це», – додала вона.

Кравчук повідомила, що відповідний документ Гео Лероса від «Слуги народу» вже готовий, але ще не зареєстрований. «Думаю, це може відбутися найближчими місяцями», – зазначила вона.

Як повідомлялося раніше, комітет Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин прийняв рішення зареєструвати запропонований неурядовими організаціями законопроєкт про легалізацію медичного використання канабісу.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-sluzi-narodu-pidhotuvaly-proyekt-pro-lehalizatsiiu-medychnoyi-marykhuan/” Об этом сообщает ak-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя